Fevik Afzuigkap koolstoffilterset - Ariston - Whirpool - CP0005

€ 24,99

Geschikt voor o.a. GS, HAI9VT, AGMMT

Inhoud: 2 stuks
Lengte: 22,5cm
Breedte: 15,5cm
Hoogte: 2cm

Levensduur: Geadviseerd wordt om de filters om de 12 maanden te vervangen.

Vervanger voor o.a. de volgende origineel nummers: C00094514, C00058794, C00385096, 484000008781, 9029793552, 50273202007, 50290660005, 9029777753, 50281583000, 50248965001

Geschikt voor o.a.

Merk Model
Ariston C00058794
Brandt 77X8246
Brandt 92X3413
Electrolux 9029793552
Electrolux 50248965001
Faber 6093057
Faber 1120157242
Faber CHF141
Faber EFF70
Indesit C00385096
Siemens 6093051
Smeg 901160
Smeg 690073278
Smeg KITFC142
Whirlpool 481281728947
Whirlpool 484000008781
Zanussi 9029777753
Zanussi 9029800498
Zanussi 9424922590
Zanussi 50290660005
Zanussi 50294253005