Fevik Afzuigkap koolstoffilter - AEG - Electrolux - Bauknecht - Type 15 - CP0004

€ 19,99

Geschikt voor o.a. DBR5890, AKR918IX

Inhoud: 1 stuks
Lengte: 22,5cm
Breedte: 21cm
Hoogte: 3cm

Levensduur: Geadviseerd wordt om de filters om de 12 maanden te vervangen.

Vervanger voor o.a. de volgende origineel nummers: C00090935, C00109899, C00308162, 481248048217, 481249038016, 484000008575

Geschikt voor o.a.

Merk Model
Ariston C00090935
Ariston C00109899
Ariston C00308162
Bauknecht 481248048217
Bauknecht 481249038016
Bauknecht 484000008575
Brandt 72X3405
Candy 49008421
Ean 7424909141160
Electrolux 4055054599
Elica CF0141529
Elica F00333/S