Fevik Afzuigkap koolstoffilter - AEG - Electrolux - EFF72 - CP0007

€ 19,99

Geschikt voor o.a. ZHC951, EFF72

Inhoud: 1 stuks
Lengte: 26,5cm
Breedte: 23,4cm
Hoogte: 1,5cm

Levensduur: Geadviseerd wordt om de filters om de 12 maanden te vervangen.

Vervanger voor o.a. de volgende origineel nummers: 50282806004, 50266284004, 690073174, EFF72, 50272799003, 50290661003, 9029777761

Geschikt voor o.a.

Merk Model
Ariston C00081380
Atag ACC936
Brandt 74X0614
Electrolux 9029777761
Electrolux 9029793636
Electrolux 50266284004
Electrolux 50282806004
Electrolux 50290661003
Faber 6093195
Faber EFF72
Franke 9925204
Franke 1120016756
Smeg 690073174
Smeg KITFC161